Kto może być słuchaczem MUL LOWE ?

Słuchaczem Małopolskiego Uniwersytetu Ludowego Lokalnych Ośrodków Wiedzy Edukacji (MUL LOWE) może być osoba dorosła (powyżej 18 roku życia) zainteresowana rozwojem osobistych kompetencji związanych z wiedzą o współczesnym świecie, technologiach, kulturach ( w tym lokalnej i regionalnej), społeczeństwie obywatelskim, itp.

W pierwszej kolejności słuchaczem MUL LOWE może być osoba zamieszkująca na terenie gminy, gdzie znajdują się filie MUL LOWE, tj. Gmina Biecz, Gmina Rzezawa, Gmina Szczurowa i Gmina Wielka Wieś. W przypadku wolnych miejsc słuchaczem MUL LOWE mogą być osoby spoza tych gmin.

Rekrutacja do MUL LOWE prowadzona jest przez Filie MUL LOWE w sposób ciągły w oparciu o Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie.

Nabory na poszczególne formy wsparcia w poszczególnych filach MUL LOWE odbywają się w sposób cykliczny, w terminach ogłaszanych na stronie internetowej (harmonogram zajęć w poszczególnych filiach MUL LOWE znajduje się w zakładce KALENDARZ MUL.

Jak zgłosić się do MUL LOWE ?

Osoba zainteresowana uczestnictwem w MUL LOWE składa Formularz Zgłoszeniowy wraz z Oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i klauzulą informacyjną do wybranej filii MUL LOWE.

Dokumenty można złożyć:

• osobiście w Filii MUL LOWE lub
  • za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Filii MUL LOWE lub
  • e-mailem w formie skanu na adres filii MUL LOWE, z zastrzeżeniem, że konieczne jest dostarczenie oryginałów wszystkich złożonych dokumentów w formie papierowej w terminie nie później niż 5 dni roboczych następujących po przesłaniu ich drogą elektroniczną.

Formularz zgłoszeniowy składa się tylko raz i tylko do jednej, wybranej fili MUL LOWE.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania

1. Formularz Zgłoszeniowy do MUL LOWE wraz z Oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna FORMULARZ
  2.  Regulamin udziału i rekrutacji w MUL LOWE REGULAMIN

Kontakt do filii MUL LOWE